חיפוש
מוצרים
כתבות
וונדי/משתלה/פרופיל

 משתלות וונדי


משתלות וונדי 
רשת משתלות ברחבי הארץ : סניף שילת  וסניף עד הלום.   מקורן בפרת שבאוסטרליה שם הקימוו לס וחנה וונדי את המשתלה  המקורית.עם הרעיון של החדרת צמחי בר עמידים ליובש לתרבות הגינון, עלו לארץ  לפני 25 שנה, כשהם מביאים עמם  צמחים ממשתלת האם שבאוסטרליה.כיום מייצרת ומוכרת המשתלה צמחים   במגוון גדלים .המשתלה מוכרת מגוון רחב ביותר של מוצרים לגינון ולבית ללקוחות פרטיים, גננים, עיריות, אדריכלים משתלות מכירה ועוד.מבחר הצמחים במשתלות הוא מן הגדולים בארץ. איכות הצמחים והמקצועיות הם מהעקרונות המובילים אותנו ללא פשרות לאורך השנים

עיצוב המשתלות
תשומת לב רבה ניתנת  לעיצוב המשתלות כדי ליצור עבורכם הלקוחות מקום חוויתי, מהנה, שיכיל מגוון גדול ככל האפשר של מוצרים, שירותים ורעיונות שקשורים לבית ולגינה. כל אלה יכולים לסייע לכם בעיצוב הפינה הירוקה הפרטית שלכם ויהפכו עבורכם את עולם הגן לחוויה.
אנשי המקצוע שלנו ייעצו לכם בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם, ותוכלו לקבל  גם שירותי עיצוב ותכנון

ע"י מתכננים מוסמכים לפי תאום מראש. בנוסף, גן הדגמה ופינות הדגמה שונות בשילוב של אקסמפלרים גדולים של צמחים רבים, יוכלו לעזור לכם בבחירת הצמחים וימחישו לכם איך נראים הצמחים בצורתם הסופית, ואיך ניתן לשלב אותם עם צמחים אחרים ואלמנטים נוספים בגן כמו עציצים, חיפוי, בריכות מים ועוד.

מועדון לקוחות
למשתלות יש מועדון לקוחות ששודרג  ומוחשב. המועדון מיועד ללקוחות פרטיים ונותן קשת מבצעים, הנחות ושירותים אטרקטיביים.


 סניף עד הלום למפת הגעה

סניף שילת למפת הגעה

בניית אתריםבניית אתריםעולם הגן - אתר הבית של משתלות וונדי וקלשתיל